Послуги

Сучасна діагностика, лікування та профілактика захворювань у дітей надається дитячими лікарями за наступними напрямками:

Педіатрія

Педіатр – це найкращий порадник для родини! Дуже важливо знайти лікаря , якому Ви будете довіряти здоров’я своєї дитини. Педіатр це не тільки надійний радник, ай друг для сім’ї, який разом з Вами пройде складний шлях від народження до дорослішання дитини. До педіатра звертаються у випадку:
?️ надання рекомендації щодо вигодовування немовлят, розповідають як вводити прикорм і контролюють процес;
?️допомагають запобігати хворобам, здійснюють медичне спостереження дітей з хронічними захворюваннями, психо-фізіологічними відхиленнями розвитку;
?️ ведуть календар щеплень, оглядають маленьких пацієнтів перед імунізацією;
?️призначають планові обстеження і аналізи, направляють до фахівців.

Фахівці  у нашому закладі чудово розміють особливості фізіології дітей, дають оцінку стану здоров’я малюка та призначають ефективне лікування.

Дитяча хірургія

В нашому закладі працює чудовий фахівець, який професійно може оцінити стан дитини та призначити ефективне лікування.

Є дуже велика кількість причин для звернення до дитячого хірурга. У всіх випадках нашими лікарями надається сучасна кваліфікована медична допомога за світовими стандартами.

Вакцинація для дітей

Імунізація є обов’язковою частиною захисту здоров’я Вашого малюка. Імунізацію проводять різними методами, найчастіше – шляхом вакцинації. Дитячі щеплення є обов’язковими, але іноді батьки бояться їх робити. В основі страху лежать міфи, пов’язані із вакцинацією. Так, від щеплень можуть бути побічні реакції. В більшості випадків це місцевий висип, набряк та температура у перші 2 доби. Такі небажані ефекти проходять за кілька днів і лежать в межах норми, а дитина отримує надійний захист від небезпечних хвороб. Обов’язкова імунізація триває до 16 років. Щеплення у 16 років та після уже вимагають самодисципліни.

У нашому медичному закладі перед вакцинацією  обов’язковою є консультація та огляд  лікаря педіатра, який дає оцінку стану здоров’я дитини. Та протягом 2 днів після вакцинації лікар контролює стан здоров’я малюка.

Масаж для дітей

Дитячий масаж – це ефективний засіб лікування і профілактики різних захворювань, яким піддається дитина на ранньому етапі розвитку. Він прискорює розвиток дитини, допомагає набрати вагу, формує у немовля рефлекторні навики, зміцнює імунітет, знімає напруженість м’язів. Також масаж новонародженому показаний при більшості неврологічних порушень, недостатньою мінералізації кісток, коліках.

Відзначимо, що немовлята, які отримують масажні процедури на першому році життя, раніше своїх однолітків починають повзати, сідати, ходити, швидше ростуть і розвиваються, так як відбувається регулярне вплив на певні зони головного мозку. За допомогою активізації окремих точок посилюється кровотік і лімфоток до м’язів, внутрішніх органів, відбувається рефлекторна стимуляція нервової системи.

УЗД

В нашому медичному закладі ультразвукове дослідження здійснюється на сучаному, високотехнологічному надійному та зручному у використанні експертному апараті Versana Balance.

Великий набір функцій і датчиків дозволяє нашим лікарям легко і швидко проводити весь спектр первинних УЗД-обстежень в ендокринології, мамології, гінекології, акушерстві, урології, кардіології, ангіології, в абдомінальних, транскраніальних дослідженнях, дослідженнях судин верхніх та нижніх кінцівок, а також здійснювати візуальний контроль інтервенцій процедур та біопсії.

Електроенцефолограма

Електроенцефалографія (ЕЕГ) — це метод дослідження діяльності головного мозку за допомогою реєстрації електричної активності клітин мозку, що фіксується на поверхні голови. Метод дослідження заснований на графічній реєстрації одержуваних електросигналів і їх інтерпретації.

Електроенцефалограма дозволяє фахівцеві побачити ознаки різних порушень роботи головного мозку і оцінити їх характер. ЕЕГ дозволяє діагностувати будь-які порушення, що виникають в головному мозку.

У нашому закладі використовують сучасний 21-канальний комп’ютерний електроенцефалограф експертного класу , який забезпечує швидке зчитування активності мозку та об’єктивні результати діагностики.

Дитячий невролог

Дитячий невролог — це лікар, який діагностує та лікує захворювання, спричинені ураженням центральної та периферичної нервової системи у дітей.
Дитячий невролог обов’язково бере активну участь у перший рік життя малюка. При наявності відхилень по стану здоров’ я, лікарем проводиться подальше динамічне спостереження та корекція ліукування.

Дитячий отоларинголог

У нашому медичному закладі приймає досвідчений та кваліфікований дитячий лікар отоларинголог який завжди може знайти підхід до будь-якої дитині, та не травматично провести огляд та обстеження малюка, і правильно діагностувати та знайти оптимальну методику лікування для маленьких пацієнтів.

Дитячий сурдолог

Головним обов’язком нашого лікаря є діагностика і лікування хронічних захворювань середнього вуха, вроджених дефектів, стійких порушень слуху. Лікарі нашого закладу встановлюють причину, розробляють схему терапії і ліквідує проблему.

Дитячий ендокринолог

Дитячий ендокринолог — це лікар, який займається лікуванням гормональних порушень і проблем з обміном речовин у дітей. Адже патології ендокринної системи можуть проявлятися з самого раннього дитинства, а у підлітковому віці є свої особливості будови і метаболізму.
Щорічний огляд дитини ендокринологом необхідний, якщо у дитини є: цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози, ожиріння та інші ендокринні порушення. Консультація ендокринолога бажана і в пубертатному періоді, коли потрібна оцінка статевого розвитку, росту, ваги, стану щитоподібної залози.

Дитяча ортопедія

Звернення до дитячого  ортопеда – травматолога необхідне для лікування патологічних станів опорно-рухового апарату у дітей, викликаних вродженими або  набутими травмами.

Небезпека будь-яких захворювань опорно-рухового апарату полягає в тому, що неправильне формування скелета призводить до порушення розташування внутрішніх органів відносно один одного, їхнього стискання та недостатнього живлення. У разі плоскостопості в дитини підвищується навантаження на колінний і тазостегновий суглоби, вони стають вразливішими до травм, швидше зношуються.

Багато хвороб опорно-рухового апарату добре піддаються лікуванню в ранньому віці. Це обумовлюється особливістю дитячого скелета: він більш рухливий і податливий. Тому регулярне виконання спеціальних вправ і суворе дотримання рекомендацій ортопеда дає змогу повністю позбутися порушень або значною мірою компенсувати їх.

У нашому медичному закладі займається лікуванням дітей, що мають деформації кістково-м’язового апарату грудної клітини, дітей з дисплазією тазових суглобів, а також дітей з переломами елементів верхніх кінцівок будь-якої складності.

Дитяча психіатрія

Дитяча психіатрія — дуже важливий напрямок медицини. Багато дітей схильні до різних психічних захворювань — це можуть бути вроджені патології і спадкові захворювання; набуті порушення, обумовлені ще незміцнілою психікою дитини; а також проблеми, що розвинулися в результаті неправильного виховання. Лікар-психіатр працює з психічними порушеннями, їх симптоматикою і причинами, особливостями діагностики і лікування, а також профілактикою психічних хвороб у дітей і підлітків. До дитячого психіатра батьки можуть звертатися самостійно, або за направленням педіатра, дитячого психолога, невролога, логопеда та інших фахівців, що працюють з дітьми.

Дитячий дерматолог

Дитячий дерматолог – це фахівець, в сфері професійних інтересів якого лежить діагностика, лікування та профілактика захворювань шкіри, нігтів, слизових оболонок і волосся у дітей. Дитячий організм схильний до розвитку таких недуг, адже шкіра дитини тонша і більш сприйнятлива до різних факторів. Використання невідповідних косметичних і гігієнічних засобів, синтетичного одягу, порушення гігієни можуть стати причиною патології.
Структура шкіри дитини більш рихла, тому вона може бути вхідними воротами для інфекції: грибкової, вірусної, бактеріальної. Джерелом інфекційного захворювання може бути як тварина або людина, так і середовище.
Іншим фактором ризику є недосконалість імунних сил дитини. Діти більш схильні до розвитку алергічних реакцій, які проявляються висипанням на шкірі, сверблячкою. При відсутності лікування такі недуги можуть стати хронічними або важко протікаючими.